Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

На модернізацію хмельницьких очисних споруд проситимуть 26 млн. дол у Світового банку

10.07.2015 05:01 Текст:  Т+   T-  

 “Хмельницькводоканал” братиме участь у конкурсі інвестиційного проекту світового банку “Реконструкція/Модернізація каналізаційних очисних споруд продуктивністю 80 тис.м3/ добу”.

Це рішення підтримав сьогодні виконком міської ради.

 

 

 Можливий обсяг інвестицій 26,2 мільйонів доларів США.

“Ми плануємо залучити кошти Світового банку для проведення реконструкції очисних споруд міста. На сьогодні очисні споруди фактично є зношеними і працюють на гранично допустимих концентраціях”, – підкреслив директор комунальногопідприємства “Хмельницькводоканал”Віталій Кавун.

Теперішні очисні споруди, на які стікаються всі нечистоти міста, побудовані у 1975 році та вводились в експлуатацію чергами. Віталій Кавун наголосив, що модернізація очисних споруд є надзвичайно актуальною.

За залучені кошти планується реконструювати наявні очисні споруди та побудувати резервнуканалізаційно-насосну станцію на вулиці Трудовій. Другий етап реалізації проекту – побудова біогазової установки, що дозволить виробляти енергію і тепло на потреби очисних споруд і зробить їх повноцикловими.

Окрім схвального рішення сесії міської ради, що відбудеться 15 липня, ініціатива водоканалу має отримати схвальне рішення експертиз міністерства фінансів та міністерства житлово-комунального господарства. В разі ухвалення всіма цими інстанціями,водоканал отримає змогу взяти участь у проекті світового банку.

“Термін окупності цього проекту 96 місяців. Але головне питання тут не окупність, оскільки проект не енергозберігаючий. Він скоріше соціальний. Оскільки це безпека водовідведення і водопостачання міста. Мова йде не лише про Хмельницький. Якість очистки стічних вод надзвичайно важлива, адже стоки потрапляють в Південний Буг, а для Вінниці – це єдине джерело питної води”, – наголосив Кавун.

За його словами, з моменту побудови очисних споруд якість міських стоків суттєво змінилась. Зараз очисні споруди працюють за принципом біології, а з теперішнім масовим вживанням побутової хімії вони не справляються з забрудненням. Віталій Кавун вважає, що більш прогресивні методи очистки стічної води – це нагальна проблема яку потрібно вирішувати.

Також він зазначив, що можливість взяти участь у проекті світового банку розподілялась між містами України у 2013 році. Через війну на сході України з кредитної черги світового банку випав Донецьк і така можливість з’явилась у Хмельницького.http://ngp-ua.info/

 

 

Опубликовано : 10.07.2015 05:01   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів