Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

10.07.2015 07:03 Текст:  Т+   T-  

 Вчора,під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського у міській раді відбулося засідання виконкому. На порядку денному стояло майже 40 питань.

 

 

 Члени виконкому традиційно підтримали проекти рішень щодо квартирного обліку при виконкомі, зміну договорів найму на житлові приміщення, призначення опікунів, надання статусів дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування та низку рішень стосовно комунального майна.
Також проголосували за винесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до Положення про персональні стипендії міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей Хмельницького, затверджене рішенням десятої сесії від 25.04.2007 року № 9, з метою розвитку освітньої галузі в місті. Крім того, згідно із запропонованими змінами голосуватимуть за збільшення стипендії до 300 гривень. Наразі вона складає 120 грн.Члени виконкому підтримали проект рішення «Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про підтримку участі міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” у спільному зі світовим банком інвестиційному проекті “Реконструкція /Модернізація каналізаційних очисних споруд продуктивністю 80 тис.м3/ добу”. Якщо це рішення підтримають міські обранці, то комунальне підприємство зможе претендувати на виконання спільного зі світовим банком інвестиційного проекту з приблизною сумою залучених інвестицій у розмірі 26 274,876 тис. дол. США (553 002 809,58 грн по курсу НБУ на 30.04.2015 року). У його рамках передбачається реконструкція і модернізація обладнання «Хмельницькводоканалу», що дозволить значно покращити ступінь очистки стічних вод і тим самим подбати про уникнення можливого забруднення навколишнього середовища.
Ще на засіданні підтримали рішення про внесення на розгляд сесії пропозиції про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року та внесення змін і доповнень до бюджету на поточний рік.
Крім того, члени виконкому підтримали перелік заходів із підготовки та проведення святкування Дня міста, яке цьогоріч відбудеться 26 та 27 вересня.

 

 

Опубликовано : 10.07.2015 07:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів