Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Іноземні благодійники відправили на Хмельниччину понад 100 тонн гуманітарних вантажів

10.07.2015 07:54 Текст:  Т+   T-  

 Протягом січня-червня 2015 року на адресу благодійних організацій Хмельниччини надійшло 105 тисяч кілограмів гуманітарних вантажів.

 

 

 Левова частка ввезених гуманітарних товарів припадає на вироби текстилю: одяг, постільні речі. Також іноземні донори забезпечили краян автівками, велосипедами, засобами гігієни, іграшками та канцелярією для дітей. Більше половини «гуманітарки» на терени краю надавали донори з Німеччини. В основному це – медичне обладнання, текстильні вироби домашнього вжитку, продукти харчування та товари для дітей.
Також благодійні організації області отримували допомогу від Польщі, Нідерландів, Швейцарії та Норвегії. Слід зауважити, що Хмельницька митниця ДФС здійснює митне оформлення гуманітарних товарів першочергово. Зокрема, процедура оформлення зазначених товарів на митниці регіону проводиться не більше 4 годин, за умови надання рішення про визнання вантажів гуманітарними та подання митної декларації в установленому порядку, а також усіх необхідних документів. Так, протягом першого півріччя 2015 року інспекторами відомства оформлено 25 митних декларацій благодійних вантажів. Нагадаємо, що рішення про визнання вантажів гуманітарною допомогою приймається Міністерством соціальної політики України.

 

 

Опубликовано : 10.07.2015 07:54   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів