Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Пенсіонери і немовлята стали заручниками хмельницького ЦНАПу

10.07.2015 07:57 Текст:  Т+   T-  

 Як півень тричі закукурікає, хмельничанин до ЦНАПу йде. Містяни не задоволені роботою Центру надання адміністративних послуг.

 

 

 Скаржаться на довжелезні черги, які займають з 6-ї ранку та інші непорозуміння. Керівники установи нарікають – роботи додалося, а кількість працівників не збільшилася.

А пам’ятаєте буремний "совок" і як люди за ковбасою у черзі стояли? Тепер люди знову змушені шикуватися у черги – от тільки за довідкою до ЦНАПу. Що часи не ті – ми знаємо, а от чиновники ще ті "правителі".

Моя рада ще як скраю. Прямуємо за знайомою адресою – Гагаріна, 3. Про довжелезні черги, задуху та штовханину, як у ЦНАПі , тут ніщо не нагадує. От на ловця і звір біжить. Питаємо у секретаря чи він знає про біди людей і чи може сам у черзі бував. Не знає і не бував і взагалі намагається накивати п’ятами.

За кілька годин до цієї розмови нам довелось поштовхатися ліктями у ЦНАПі і на власному кожушку відчути, як уміло і головне на льоту складає свої байки секретар.

Але зараз не про це. Коли у кінці червня в ЦНАП перекинули ще й функції паспортного столу, ситуація взагалі стала неконтрольованою. Вже два тижні під дощем і палючим сонцем із 6 ранку містяни стоять у чергах.

У заручниках ситуації опинилися навіть немовлята. Молода мама Анастасія прийшла сюди приписати доньку, але змушена просиджувати у черзі кілька днів. І це лише, щоб потрапити до спеціаліста – вже нічого говорити про вирішення самого питання.

Ольга довгий час не може забрати свій паспорт. Через паперову тяганину багато відвідувачів не можуть потрапити на роботу. Крім того, механізм надання адмінпослуг досі недосконалий.

Недоспана ніч дається взнаки – дехто встигає подрімати. У інших навпаки – здають нерви.

Очільниця ЦНАПу пояснює незручності збільшенням переліку послуг, тепер їх мало не дві сотні. Працівників дійсно бракує. Приміщення замале, тому розширюватись нікуди.

Між іншим, у сусідній Вінниці вихід із ситуації знайшли – там функціонують відразу 4 ЦНАПи. У Хмельницькому віз і нині там. Далі обіцяного секретарем покращення справа не пішла.

Ми спілкувалися з багатьма людьми, коли разом стояли у черзі. З дня у день вони казали нам одне-єдине – з такою тимчасовою владою ліпше вже ніякої не мати.

Схоже, хмельницькі посадовці, наділені ось такими управлінськими талантами, ліпше вміють говорити ніж працювати. Насправді, для цього багато розуму не треба.http://33tv.com.ua/first_blog.html?record_id=2895

 

 

Опубликовано : 10.07.2015 07:57   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів