Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницькі бібліотекарі здобули перемогу у Києві

10.07.2015 08:21 Текст:  Т+   T-  

 Нещодавно стали відомими результати Всеукраїнського конкурсу “Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек”, організованого за фінансової підтримки програми “Бібліоміст” та експертної підтримки ГО “Центр Медіареформˮ.

 

 

 За підсумками конкурсу команда Хмельницького стала найкращим піар-офісом України. Оголошення результатів відбулося під час фінального семінару для обміну досвідом за проектом “Регіональних піар-офісів сучасних бібліотек” 2-3 липня у Києві. Серед сильних конкурентів із Закарпаття, Одещини, Полтавщини та Чернігівщини Хмельницький піар-офіс переміг, продемонструвавши командну роботу та найвищі показники висвітлення своїх інноваційних заходів, історій успіху, бібліотечних проектів і послуг в рамках створеного медіа-плану.

Успіх бібліотек у єдності. Адже робота піар-офісу об’єднала фахівців шести бібліотек Хмельницької області: центральну бібліотеку, бібліотеки-філії №11 та №14 Хмельницької міської ЦБС, Хмельницьку обласну бібліотеку для дітей імені Т.Г.Шевченка, бібліотеку-філію села Сутківці Ярмолинецької ЦБС, бібліотеку-філію №6 для дітей Кам'янець-Подільської міської ЦБС. Сформовану регіональну команду очолила Тамара Козицька – директор Хмельницької міської ЦБС.
Всі згадані бібліотеки надають сучасні послуги для користувачів, забезпечують вільний доступ до Інтернету, працюють за проектами програми "Бібліоміст" і професійно розповідають громаді у ЗМІ про власні можливості.

За матеріалами Хмельницької обласної
бібліотекидля дітей імені Т.Г.Шевченка

 

 

Опубликовано : 10.07.2015 08:21   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів