Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Вантаж для бійців АТО

10.07.2015 07:33 Текст:  Т+   T-  

 Черговий гуманітарний вантаж з Хмельниччини прибув у зону проведення антитерористичної операції. Цього разу благодійники привезли допомогу не лише бійцям, які захищають суверенітет України в Луганській та Донецькій областях,

 

 

 а й будівельникам фортифікаційних споруд. Нагадаємо, жителі Хмельниччини в рамках акції «Схід та Захід разом» збирають гуманітарну допомогу, яку привозять у зону проведення антитерористичної операції.
Допомогу та продукти: овочі, крупи, консервацію, сало, мед, печиво, інше отримали бійці 13 військових підрозділів.
«Хочу окремо подякувати за організацію та доставку цього вантажу голові обласної державної адміністрації Михайлу Загородному», - наголосив керівник Городоцької райдержадміністрації Віталій Кропивницький, який супроводжував вантаж.
«Городоччани надзвичайно серйозно ставляться до надання гуманітарної допомоги нашим воїнам. Цього разу воякам роздали ексклюзивний продукт законсервовану квасолю з м’ясом, що була виготовлена на Сатанівському консервному заводі», - сказав також він.
Загалом везли на Донеччину та Луганщину більше дванадцяти тонн вантажу. А ще — дитячі малюнки, сувеніри і обереги захисникам, пресу. Надзвичайно необхідний і дуже дефіцитний товар - воду привезли для наших земляків, які будують третю лінію оборони на Донеччині. У степу, де будівельники працюють цілий день - джерела немає. А та криниця у населеному пункті, де дислокуються, не встигає набирати воду.
Городоччанин Анатолій Ференс, який керує будівництвом, розповів, що укріплення майже завершили. Залишилися лише оздоблювальні роботи. Каже, що завершити мали раніше, проте доволі часто виникали ситуації, коли певні роботи доводилося удосконалювати по мірі будівництва. Адже ми давно не воювали, а обов'язково потрібно врахувати всі нюанси і вимоги захисту від сучасної зброї. Також будівельники щиро дякували за потужну та постійну допомогу голові Хмельницької обласної держадміністрації Михайлу Загородному, котрий не раз вже навідувався на об’єкти.

 

 

Опубликовано : 10.07.2015 07:33   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів