Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хочу в мери – на Мандзія працюють перевізники, телекамери і новостворена ГО

20.07.2015 10:10 Текст:  Т+   T-  

 Ймовірний кандидат на посаду хмельницького міського голови, діючий депутат міськради Сергій Мандзій взяся за широку рекламу власної персони

 

 

 Хочу в мери – на Мандзія працюють перевізники, телекамери і новостворена ГО
Опубліковано: 20.07.2015| Немає коментарів

 

Ймовірний кандидат на посаду хмельницького міського голови, діючий депутат міськради Сергій Мандзій взяся за широку рекламу власної персони.


Тільки-но Верховна Рада в цілому ухвалила новий закон про вибори (при цьому, в Україні офіційно не оголошена виборча кампанія – НГП), як на хмельницьких маршрутних таксі замайоріли банери “Сергій Мандзій “Сильне місто”.

“Сильного містянина” рекламують перевізники, котрі працюють за маршрутами №27, 40, 41, 46 та інші. Власником цих маршрутів є місцеве ТОВ “Рембуд-транс”, засновником якого є Мандзій.Фото з "Фейсбуку" Альони Берези
Фото з “Фейсбуку” Альони Берези
Тепер щодо бренда “Сильне місто”. За даними єдиного державного реєстру, громадську організацію “Сильне місто” 16 червня цього року заснували три особи: Сергій Мандзій, Юлія Стародуб, Катерина Сандєтова. Керівником зазначається пан Мандзій.

Не брезгує політик і медійними послугами. На останній сесії міської ради 15 липня через це з ним трапився невеликий казус. В ході обговорення сесійних питань в перепалку з Мандзієм вступив його колега Андрій Олесь. Депутат зробив зауваження Мандзію, що той порушує регламент ведення пленарного засідання.

“Ми всі розмуємо, що ти йдеш у мери за рахунок нашого часу”, – дорікнув Олесь.

 

Під час сесії роботу Мандзія висвітлювали одразу дві телекамери.http://ngp-ua.info/2015/07/21858

 

 

Опубликовано : 20.07.2015 10:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів