Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Які хвороби викликає вживання солодких газованих напоїв

28.07.2015 12:58 Текст:  Т+   T-  

 Природна газована вода була відома своїми цілющими властивостями ще з давніх часів. У середньовічній Європі ця вода добувалася з джерел і розвозилася по містах. Але це було дуже дорого, тому люди почали думати про те, як оптимізувати виробничі процеси і отримати максимальну економічну вигоду.

І тепер величезні заводи мільйонами літрів робить всілякий лимонад і содові, додаючи у воду діоксид вуглецю у разі механічного способу, хімічний спосіб - додавання вуглекислоти.

Вуглекислий газ є консервантом і позначається на упаковках як Е290. І якщо підсолену газовану воду (по простому - мінералку) пити корисно, оскільки вона насичує організм електролітами, то вживання солодких газованих напоїв може привести до досить сумних наслідків.
Астма

Бензойно-кислий натрій, який входить до складу газованих напоїв, використовується як консервант в харчових продуктах. Консерванти на основі натрію, додані в содову, знижують в організмі кількість калію. У результаті у деяких людей розвивається реакція на натрій у вигляді рецидивуючої кропив'янки, астми і екземи.

Проблеми із зубною емаллю

Цукор і кислота, що містяться в солодких газованих напоях, руйнують зубну емаль. Коли карієс добирається до нервів, коренів і до основи зуба, зуб залишається без живлення і просто помирає. А на яснах може утворитися абсцес.

Хвороби серця

Більшість солодких газованих напоїв містять в собі велику кількість кукурудзяного сиропу з високим вмістом фруктози - підсолоджувача, який був нещодавно введений під дуже уважним наглядом. Цей сироп був пов'язаний зі збільшенням ризику метаболічного синдрому (збільшення маси вісцелярного жиру, зниження чутливості периферичних тканин до інсуліну і гіперінсулінемія, які порушують вуглеводний, ліпідний, пуриновий обмін), який у свою чергу збільшує ризик отримати цукровий діабет другого типу або проблеми з серцем.

Проблеми з нирками

Кола містить в собі велику кількість фосфорної кислоти, яка призводить до утворення каменів в нирках і інших ниркових проблем.

Проблеми з системою репродукції

Бляшані банки, в яких продаються солодкі газовані напої, усередині мають спеціальне покриття з камеді, яке містить в собі BPA (бисфенол-А). Ця речовина викликає рак і проблеми з системою репродукції: передчасне статеве дозрівання і інші репродуктивні порушення.

Остеопороз

Як вже говорилося вище, в солодких газованих напоях міститься велика кількість фосфорної кислоти. І вживання її в занадто великих кількостях призводить до проблем з кістками: вони стають крихкішими, також можливий розвиток остеопорозу. Виводячись з організму разом з сечею, фосфорна кислота забирає з собою кальцій і інші мінерали, необхідні для повноцінного функціонування тіла.

Перевантаження цукром

Через 20 хвилин після того, як ви випили склянку солодкої газованої води, вміст цукру у вашій крові підскакує, викликаючи інсуліновий вибух. І ваша печінка відповідає на це, переробляючи будь-який цукор в жир.

Через 40 хвилин ваш організм закінчує вбирання кофеїну. Ваші зіниці розширюються: ваш кров'яний тиск підвищується і в якості реакції у відповідь ваша печінка викидає в кров більше цукру. Ваші рецептори аденозину в мозку блокуються, прибираючи сонливість.

Через 45 хвилин ваше тіло підвищує виробництво дофаміну, стимулюючи таким чином ваш центр задоволення в мозку. До речі, саме так фізично впливає на наше тіло героїн.

Ожиріння

Зв'язок між ожирінням і надмірним захопленням солодкими газованими напоями вже давно доведений всілякими дослідження і тестами. Якщо ви дуже любите солодку газовану воду, ризик отримати ожиріння для вас зростає в 1,6 разів.

Цукровий діабет

У любителів солодкої газованої води ризик отримати цукровий діабет другого типу збільшується на 80%. 

http://www.terrawoman.ua/

Опубликовано : 28.07.2015 12:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів