Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Будівництво хмельницького аквапарку затягується. Відкриття планується у жовтні

06.08.2015 11:19 Текст:  Т+   T-  

 Можливо, вже після літніх канікул хмельничани та всі мешканці області зможуть відвідати новий розважальний комплекс.

Вже четвертий рік хмельничани чекають відкриття критого аквапарку «7 океан». 4-поверхова будівля вже зведена. У ній активно працюють будівельники та художники, які створюють мальовничу атмосферу підводного світу. У спільноті аквапарку «ВКонтакте» повідомляють, що відкриття відбудеться не раніше, ніж восени.

«Щодня отримуємо безліч листів з питанням, коли нарешті відкриття.

Друзі, на жаль ми не встигаємо відкритися влітку. В зв’язку з нестабільною ситуацією в країні та стрімким зростом валюти, наше відкриття трохи відтерміновується. Скоріше всього відкриття буде у жовтні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, розважальний комплекс, в якому буде інфраструктура для заняття іграми на воді і водні атракціони, будується з 2011 року. Як казав колишній міський голова Сергій Мельник, ця споруда зробить Хмельницький більш привабливим для туристів.

Наразі у місті працює один великий приватний басейн у спортивно-оздоровчому комплексі «СВ», бюджетний – у спортшколі № 3 на Пилипчука і три – у загальноосвітніх школах. Останні маленькі, але для того, щоб навчитися плавати, достатні. Якщо буде ще один басейн, а тим більше – аквапарк, умови для занять плаванням однозначно покращаться. 

http://vsim.ua/

Опубликовано : 06.08.2015 11:19   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів