Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Хмельницький: рядові пожежні надали пропозиції щодо закупівлі надійного захисного одягу та обладнання для виконання завдань за призначенням

10.08.2015 02:48 Текст:  Т+   T-  

 7 серпня, за ініціативи начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Едуарда Братка, відбулася дотендерна процедура закупівлі захисного одягу, пожежних рукавів та касок для хмельницьких рятувальників. Участь у

 

 

 такому заході вперше взяли ті, хто безпосередньо ліквідовує пожежі та наслідки надзвичайних ситуацій – начальники караулів, командири відділень та рядові пожежні, які з власного досвіду знають, що безпечний захисний одяг повинен надійно захищати від вогню, високих температур, хімічних і механічних впливів, протистояти несприятливим кліматичним умовам.

Керівництво Головного управління зазначило, що Хмельницьким міськвиконком виділено кошти на закупівлю захисного одягу, касок, а також пожежних рукавів для рятувальників обласного центру. Працівникам ДСНС запропонували сертифікований захисний одяг та каски п’яти виробників, як закордонних, так і вітчизняних. Все обмундирування відповідає європейським стандартам. Наразі проводиться дотендерна процедура, під час якої рятувальники мають надати свої пропозиції щодо якості представлених виробів. Незабаром відбудеться прозора закупівля через інтернет-ресурс.

Участь у заході взяв і старший прапорщик цивільного захисту Анатолій Бартун, який уже не один рік поспіль працює вогнеборцем. Під час тестування захисного одягу на водонепроникність рятувальник зазначив, що в «бойовках» їм доводиться працювати і в мороз, і в спеку, тож від добротного одягу зазвичай залежить якість та швидкість ліквідованих надзвичайних подій, а найголовніше – безпека самих бійців ДСНС. «За часи моєї служби в органах ДСНС, це перший раз коли керівництво Головного управління запросило рядових пожежних до тестування захисного одягу, пожежних рукавів та касок, аби ми обрали найкращі взірці у яких рятувальникам буде зручно та основне безпечно ліквідовувати надзвичайні ситуації різного характеру», - продовжив Анатолій Бартун.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

 

Опубликовано : 10.08.2015 02:48   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів