Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Гарячий душ… зі смолою із крану

13.08.2015 11:28 Текст:  Т+   T-  

 Смола прямо із крану. Мешканці будинку на Старокостянтинівському шосе зіткнулись із цією проблемою більше місяця тому. Воду пити неможливо, на речах після прання залишаються чорні плями, а у міськводоканалі кажуть: вода відповідає усім санітарним нормам.

Мешканцям цього будинку доводиться купувати воду у магазині, здавати речі у хімчистку, аби якось відіпрати чорні плями, а пральні машини віддавати у ремонт. Така ситуація мало хвилює працівників водоканалу, адже там кажуть, що вода відповідає усім санітарним нормам.

Після неодноразових звернень мешканців, з водоканалу приїжджали лаборанти, працівники, які ставили фільтри та робили промивки трубопроводу. Наслідок такої роботи виявився не надто дієвим.

Результати експертизи води мешканці будинку так і не побачили. Комунальники стрілки переводять на стан труб, які встановлювали ще у вісімдесятих роках. Головний інженер пообіцяв, що відповідь жителям нададуть і результати їх роботи скоро будуть помітні. А мешканцям будинку доводиться просто вірити і чекати.

У будинку 130 квартир, в яких мешкають пенсіонери та сім’ї з маленькими дітьми. Одна велика пляшка води коштує 60 гривень, ремонт пральної машини разів у десять більше. Ще й за воду, яка, нібито відповідає усім необхідним нормам доводиться платити.

Коли буде помітне обіцяне покращення поки що невідомо. Головне, щоб вирішення цієї проблеми не кануло у воду... разом із смолою. 

http://33tv.com.ua/

 

Опубликовано : 13.08.2015 11:28   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів