Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Перші ластівки тергромад: у Хмельницькому ввели в дію адміністративно-територіальну реформу

14.08.2015 14:02 Текст:  Т+   T-  

 Сьогодні на черговій сесії облради народні обранці Хмельницького утворили перші ластівки територіальних громад та визначилися із призначенням перших місцевих виборів у них.

 23 питання на порядку денному і всі проголосовані "за". Хмельницька обласна рада утворила 23 міські, сільські і селищні об’єднані територіальні громади. Вибори депутатів та міських, сільських та селищних голів у цих тергромадахвідбудуться 25 жовтня 2015 року.

Зокрема, створено Волочиську, Дунаєвецьку, Нетішинську, Полонську та Славутську міські об’єднані громади, Берездівську, Ганнопільську, Гвардійську, Гуменецьку, Китайгородську, Колибаївську, Лісовогринівецьку, Маківську та Розсошанську сільські об’єднані територіальні громади, Війтовецьку, Дунаєвецьку, Меджибізьку, Сатанівську, Понінківську, Чорноострівську, Наркевицьку, Летичівську, Старосинявську селищні об’єднані територіальні громади.

Формально, села та міста не змінюються, принаймні, назви залишаються тими ж. Проте, тепер ці територіальні одиниці будуть самостійними, маючи прямі бюджетні відносини з країною. На це Кабмін обіцяв виділити 124 мільйони резервних гривень. Саме за фінансування об'єднаних громад найбільше і хвилюються місцеві владці.

Що ж до управління, то після об’єднання громад у найбільшому населеному пункті сформують місцеві ради, а замість сільрад у малих селах з’являться старости з печатками, повідомляє 33 канал.

Опубликовано : 14.08.2015 14:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів