Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині пройшли змагання з багатоборства інспекторів-кінологів

18.08.2015 11:23 Текст:  Т+   T-  

 На Хмельниччині пройшли змагання з багатоборства інспекторів-кінологівДекілька днів тому в місті Ізяслав провели змагання з багатоборства кінологів серед установ Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області. Такий захід відбувається щорічно.

 Інспектори-кінологи мали можливість не лише позмагатись між собою, а й продемонструвати і вдосконалити методи тренування службових собак.
Головною метою таких змагань є  визначення ступеня підготовки службових собак і підвищення рівня їх натренованості. Також  завдяки змаганням відбувається об’єктивний відбір кращих службових собак для племінної роботи та резерву на випадок використання їх у складних і відповідальних оперативно-розшукових заходах – йдеться у повідомленні Державної пенітенціарної служби Проведення таких змагань -  важлива складова єдиного навчального та тренувального процесу. За пiдсумками змагань на пiдставi рiшення суддівської колегії у команднiй першостi І – місце виборола команда Замкової виправної колонії (№58), ІІ – місце- команда Ізяславської виправної колонії (№31), ІІІ – місце- команда Шепетівської виправної колонії (№98). Начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області Андрій Масюта нагородив переможців дипломи та медалями, вручив цінні подарунки. 

 

 

Опубликовано : 18.08.2015 11:23   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів