Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Головним патрульним поліцейським Львова став "гроза" VIP-порушників

20.08.2015 10:29 Текст:  Т+   T-  

 У Києві Зозуля складав протоколи на Мельничука та Суркіса. Глава МВС Арсен Аваков анонсував старт роботи патрульної поліції Львова на 23 серпня і представив нового главу патрульної служби міста – Юрія Зозулю. 

 Вже цієї неділі, 23 серпня, на патрулювання вулиць Львова вийдуть 600 нових поліцейських. Очолить їхню роботу 26-річний молодший сержант (капрал) Юрій Зозуля, який наразі є заступником командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції Києва. Читайте також: У Мережі з'явилося відео перепалки нардепа Мельничука з поліцейськими Зозуля був активним учасником Євромайдану і під час роботи у столичній поліції складав протоколи на українських вископосадовців, зокрема, нардепа Сергія Мельничука та віце-президента УЄФА Григорія Суркіса. Читайте також: У Мережі з'явилося відео перепалки нардепа Мельничука з поліцейськими "За час роботи у столичному підрозділі відзначився у кількох випадках, коли було складено адмінпротоколи на декількох VIP-осіб. Зокрема, на народного депутата України Сергія Мельничука за статтею 126 КУпАП "Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування" та на Григорія Суркіса, віце-президента УЄФА за статтею 122-5 КУпАП "Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв". Вміє оперативно приймати рішення у складних ситуаціях", - йдеться у повідомленні Авакова. Зозуля навчається у Національній академії внутрішніх справ, а освіту отримав в одному з польських вишів. До патрулювання столиці встиг попрацювати у фінансовій сфері. "Це класно і правильно – використовувати можливості, які дає життя, тим паче – кардинально щось змінювати у житті країни. Не підведу!" – сказав він перед підписанням наказу про його призначення.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/golovnim-patrulnim-policeyskim-lvova-stav-groza-vip-porushnikiv-478441.html?g=article&m=384892021

Опубликовано : 20.08.2015 10:29   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів