Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині зафіксовано понад півсотні підпалів

20.08.2015 10:58 Текст:  Т+   T-  

 З початку року сталося 62 пожежі, що виникли внаслідок підпалу. Самовільні підпали мають місце переважно серед фермерів для знищення післяжнивних залишків.

 Днями відбулася координаційна нарада  УМВС України в Хмельницькій області відбулась за участі керівництва обласного управління внутрішніх справ, служби з надзвичайних ситуацій, екологічної інспекції, управління лісового та мисливського господарства і управління з питань цивільного захисту ОДА – дізнаємося від прес-служби УМВС України в Хмельницькій області. Як повідомив перший заступник начальника ГУ ДСНС України в області Д. Бондар: «З початку року на Хмельниччині зафіксовано 717 пожеж, із них в екосистемах — 110: 9 — в лісах, 8 — на торфовищах, 30 — це займання післяжнивних залишків на полях і 63 — трави та сухостоїв». Встановлено, що 62 із зазначених пожеж виникли внаслідок підпалів. Таким чином, собливо гостро стоїть питання спалювання післяжнивних залишків на полях, яке завдає значної шкоди навколишньому середовищу. 

Однією з найнебезпечніших загроз таких підпалів є те, що пожежі на полях часто перекидаються і на лісові масиви, де загасити полум’я значно складніше.

«У зв’язку з відсутністю опадів та спекотною погодою в області вперше склався надзвичайний рівень пожежної небезпеки — 5 клас. Але ми мусимо визнати, що 99 % усіх пожеж у лісі спричинені людським фактором. Тому з людьми потрібно працювати, попереджати їх про неминучу відповідальність за протиправні дії», — наголосив начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Лісовий. Аби запобігти негативним наслідкам, вирішили збільшити кількість рейдових груп в районах та активізувати їхню діяльність

 

 

Опубликовано : 20.08.2015 10:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів