Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині на одну територіальну громаду стало більше

21.08.2015 09:44 Текст:  Т+   T-  

 На Хмельниччині створено Новоушицьку селищну об’єднану територіальну громаду (ОТГ) та призначено в ній перші місцеві вибори на 1 листопада 2015 року. Про це повідомили в офісі реформ Хмельницької області.

 Новостворена громада об’єднала 53 населених пункти вісімнадцяти місцевих рад. Загалом у Хмельницькій області вже створено 24 об’єднані територіальні громади.

Нагадаємо, 13 серпня обласна рада прийняла рішення про створення в області 23 ОТГ і призначила у них перші місцеві вибори на 25 жовтня 2015 року.

На сьогоднішній день Хмельниччина залишається лідером по кількості створених спроможних громад. По 10 ОТГ створено у Дніпропетровській, Полтавській та Чернівецькій областях, 8 – в Житомирській області; 7 – в Одеській області; 6 – в Донецькій області; у Волинській – 5; Луганській – 3; у Київській та Кіровоградській - по 2; одна об’єднана громада в Івано-Франківській області. Всього – 88 об’єднаних територіальних громад.

Решта обласних рад поки не прийняли жодних рішень щодо створення ОТГ, не дивлячись на те, що майже у всіх областях, крім Тернопільської та Закарпатської, схвалені Перспективні плани формування територій громад.

Опубликовано : 21.08.2015 09:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів