Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницька влада зможе контролювати та штрафувати забудовників

28.08.2015 10:19 Текст:  Т+   T-  

 У міськраді Хмельницького створили нове управління державного архітектурно-будівельного контролю. Міська влада, яка раніше не могла повністю контролювати забудову Хмельницького, тепер зможе безпосередньо впливати на цей процес.

 Проект рішення про створення управління депутати прийняли сьогодні, 26 серпня. Нова структура при міській раді, зможе на місці реєструвати декларації, контролювати будівництво, впливати на містобудівну ситуацію та навіть накладати штрафи.

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства», який спрямований на реформування системи державного архітектурно-будівельного контролю і передає деякі функції та повноваження з загальнодержавного на місцевий рівень. Рішення дозволить здійснити передачу документації та реалізацію повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю згідно Закону, який набирає чинності з 1 вересня 2015 року.

Джерело: ВСІМ

Опубликовано : 28.08.2015 10:19   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів