Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У скільки обійдеться 3G-зв’язок для хмельничан

28.08.2015 10:38 Текст:  Т+   T-  

 Дмитро Думановський: Найближчим часом ми будемо запускати 3G-мережу у районних центрах Хмельницької області.. Фото: автора

 “Київстар” пропонує своїм абонентам нову лінійку тарифів для дзвінків та швидкісного Інтернету.
Що дає 3G сьогодні? — Збільшення швидкості у 20 разів, порівняно з 2G-зв’язком, яким абоненти користувалися раніше. 3G на телефоні на сьогодні дозволяє досягнути швидкості до 42 мегабіт на секунду. Завдяки цьому абоненти “Київстар” мають можливість використовувати нові функції, які раніше не могли дозволити — відеозвязок, перегляд в онлайн-режимі відео, передачу великих за розмірами файлів.
“Про нові тарифи можна дізнатися на сайті “Київстар” або в будь-якій торговій точці, яка є в Хмельницькому. На сьогодні 3G працює у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському, включаючи спальні райони. По місті наразі стовідсоткове покриття 3G-зв’язку, – розповідає начальник відділу роздрібного продажу компанії “Київстар” у Хмельницькому Дмитро Думановський. – Найближчим часом ми будемо запускати 3G-мережу у районних центрах Хмельницької області”.

Сьогодні є лінійка нових тарифів від “Київстар”, які пропонують оптимальні умови для найрізноманітніших категорій абонентів. Для людей, які активно користуються смартфонами, зокрема мобільним Інтернетом, вигідними будуть тарифні плани “Київстар смартфон”, “Київстар смартфон — Все включено” та “Київстар смартфон екстра”. Ці тарифи крім безлімітних дзвінків у мережі “Київстар”, включають певну кількістю мегабайт швидкісного Інтернету для використання протягом місяця.

У звичайному тарифному плані “Київстар смартфон” на місяць надається 500 мегабайт мобільного Інтернету, при цьому абонентська плата складає 55 гривень. “Смартфон — все включено” за 95 гривень на місяць надає клієнтам 1500 мегабайт швидкісного Інтернету, а тарифний план “Смартфон екстра” пропонує абонентам у місяць 2500 мегабайт за 150 гривень.

“Крім цього, для активних користувачів соціальних мереж у тарифах “Смартфон — все включено” та “Смартфон екстра” надається можливість безкоштовно користуватися популярними соцмережами: Вконтакте, Фейсбук, Однокласники, Твітер. – розповідає Дмитро Думановський. – Користування цими сайтами не тарифікується”.
Для корпоративних клієнтів “Київстар” існують контрактні тарифні плани. Згідно них, за 95 гривень на місяць можна отримати 1500 мегабайт швидкісного Інтернету, за 150 гривень — 2500 мегабайт, за 500 гривень — 5000 мегабайт, а за 800 — 7000 мегабайт.

“У старих абонентів “Київстар”, смартфон яких підтримує функцію 3G-зв’язку, Інтернет тарифікується згідно їхнього чинного тарифного плану. Цим клієнтам ми пропонуємо або мігрувати на нові тарифні плани, або купити новий стартовий пакет, – розповідає начальник відділу роздрібного продажу. – Людина має особисто подати заявку на міграцію на інший тарифний план. Проте якщо їй зручно, вона може продовжувати користуватися старим тарифним планом”.

Спробувати покористуватися 3G-інтернетом може кожен абонент. Будь-який стартовий пакет, який ви купуєте, при правильному підключенні даної послуги, підтримує швидкісний Інтернетом. “Також у монобрендових точках “Київстар” є демостійки, де кожен абонент може протестувати 3G на нашому телефоні, – зазначають у “Київстар”.
На сьогодні відсоток користувачів 3G у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському постійно збільшується. З початком нового навчального року швидкісний Інтернет обирають для себе багато студентів.

Джерело: Сайт газети "Є"

Опубликовано : 28.08.2015 10:38   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів