Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Перший дзвінок пролунає для майже 4 тисяч першачків

30.08.2015 06:25 Текст:  Т+   T-  

 Першого вересня маленькі хмельничани отримають звання «учень» та уперше в житті сядуть за парти. До початкової школи піде на 500 дітлахів більше, ніж минулого року.

 Як повідомляють в управлінні освіти Хмельницької міської ради, цього року за парти вперше сядуть 3841 першокласник. Це пов’язують з підвищенням рівня народжуваності.

Працівники управління освіти впродовж двох тижнів відвідали навчальні заклади міста. У полі зору комісії – готовність класів, актових та спортивних зал, стан харчоблоків.
Школи міста до першого вересня готові. Спеціальна комісія завершила перевірку загальноосвітніх шкіл перед стартом нового навчального року.

- Підготовка навчальних закладів – один із важливих напрямів у нашій роботі. На сьогоднішній день усі школи міста готові до нового навчального року. Протягом літа проведено капітальні та поточні ремонти, - розповідає заступник начальника управління освіти Олег Сирота.

За його словами, цього року міська рада виділила близько 20 мільйонів гривень на ремонт навчальних закладів. Під час ремонтних робіт увага в першу чергу приділялася ремонту покрівель та заміні віконних блоків.

Опубликовано : 30.08.2015 06:25   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів