Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Конкурс "Хмельницький - наш дім"

30.08.2015 11:04 Текст:  Т+   T-  

 Вже традиційно у Хмельницькому до Дня міста визначатимуть кращих в плані благоустрою господарів. Конкурс "Хмельницький - наш дім" триватиме до 15 вересня.

 Конкурс є своєрідним стимулом для хмельничан дотримуватися правил благоустрою та робити наше місто більш красивим, доглянутим та чистим, впевнені у міській раді. Будь-хто може подати свою заявкку на конкурс аж до 15 вересня. З його умовами можна ознайомитися на сайті міської ради. Оголосять прізвища переможців під час святкувань Дня міста. Вони отримають дипломи та цінні подарунки.


Переможців обиратимуть у 7 номінаціях: “Кращий благоустрій прилеглої території” серед підприємств, установ та організацій міста, “Кращий благоустрій територій шкіл та садочків”, “Будинок зразкового утримання” серед обслуговуючих організацій та мешканців будинків,“Кращий під’їзд” в багатоповерхових будинках, “Кращий двір” серед багатоповерхових будинків, “Кращий благоустрій приватної садиби”, “Краща вулиця у приватному секторі”. У кожній номінації переможці можуть зайняти 1, 2 або 3 місце.http://vsim.ua/
Подання на участь у конкурсі приймаються управлінням організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3, кабінет 103, тел.76-51-22).

Опубликовано : 30.08.2015 11:04   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів