Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

В Україні скоротять кожного п'ятого чиновника

30.08.2015 15:15 Текст:  Т+   T-  

 Чиновників чекає нова масштабна хвиля скорочень: за словами глави Нацагентства з держслужбі Костянтина Ващенка, до кінця року їх стане менше майже на 54 тисяч із 285,5 тис.

 Тобто звільнити збираються 20% службовців, або кожного п’ятого.

Але, як з’ясували журналісти, міністерства і відомства не дуже охоче розлучаються з співробітниками: за даними наших джерел у Кабміні, на сьогоднішній день звільнили всього 6% з тих, кого планували скоротити. Особливо туго йде урізання штатів у регіонах (лідерів і відстаючих див. у інфографіці).

За словами експертів, причина гальмування реформи – побоювання чиновників на місцях залишитися без роботи. “Реформі всіляко чинять опір як начальство (скорочують лише вакантні посади), так і співробітники (тягнуть час, йдучи на лікарняний, в декрет і т. д.), бо в глибинці чиновнику знайти нову роботу складно. Але якщо натиснуть згори, процес піде швидше”, – вважає президент Украналітцентру Олександр Охріменко.

А голова Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський впевнений: скорочення чиновників не позначиться на якості надання послуг держорганами, бо багато функцій в установах дублюються: “Потрібно проаналізувати роботу відомств і залишити тільки ключові напрямки в роботі. І чиновники, навіть при оптимізації, зможуть працювати якісно. Реформа дозволить підняти зарплати залишилися з 2-4 до 4-6 тис. грн. Черг у відомствах не буде: активно впроваджуються електронні реєстри, видача довідок онлайн та інші послуги”.

Опубликовано : 30.08.2015 15:15   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів