Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

ПАРЄ завтра визначиться із спостерігачами на виборах в Україні

30.08.2015 16:41 Текст:  Т+   T-  

 Представники Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи у Парижі обговорюватимуть у понеділок, 31 серпня, питання спостереження за виборами у низці країн-членів, зокрема і в Україні, що мають відбутися 25 жовтня.

 Питання щодо спостереження за виборами до парламенту у Киргизстані, Азербайджані, Туреччині, президента у Білорусі та місцевими виборами в Україні винесено на обговорення сьомим пунктом.
Члени Бюро Асамблеї планують обговорити деталі механізму спостереження, створення спеціальних комісій та проект рішення. Щодо проведення місцевих виборів в Україні, то Бюро оговорюватиме доцільність створення Спеціальної спостережної комісії за виборами як частини офіційної делегації Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. У випадку позитивного рішення члени Бюро мають затвердити її склад та обрати голову, йдеться у документі.
http://moyagazeta.com/news/a-29046.html
Крім того, на засіданні Бюро в Парижі плануються до обговорення кандидатури на премію Вацлава Гавела з прав людини, проект порядку денного осінньої (останньої в цьому році) сесії ПАРЄ, що проходитиме у Страсбурзі з 28 вересня по 2 жовтня, інші робочі питання, а також співбесіда з кандидатами на посаду Генерального секретаря ПАРЄ Светіславою Булаїч (Сербія) та Войцехом Савіцкі (Польща).

 

Опубликовано : 30.08.2015 16:41   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів