Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

ЦВК сформувала виборчі комісії, в яких маса колишніх регіоналів та "людей" Гереги

09.09.2015 06:15 Текст:  Т+   T-  

 Вже сформували обласну і 25 міських, районних виборчих комісій, які займаються підготовкою та проведенням місцевих виборів, повідомляє

ДЕПО ХМЕЛЬНИЦКИЙ з посиланням на дані постанови ЦВК.

Чи то немає нових людей, чи без субсидій "свіжі" люди не можуть працювати, чи старі "досвідченні кадри" просто неперевершені, чи, все ж таки, важливо не як голосують, а як рахують... Але в представлених ЦВК виборчих комісіях знайшлося місце для багатьох людей, що свого часу представляли Партію регіонів, соціалістів-комуністів, а також сателітні політсили. До них додалися ще й представники нових політсил, що так чи інакше належать нинішнім народним депутатам.

Так, Хмельницька обласна виборча комісія має за керівника Наталію Кострубську за квотою БПП. Вона ж на парламентських виборах-2012 була секретарем від "регіоналів". Заступником голови є Сергій Шенькарук, ВО "Батьківщина", секретар - Ольга Гаман, "Самопоміч".

Міську комісію очолив Віктор Квасницький від "Опозиційного блоку". Заступником голови комісії є Віталій Швед від "Самопомочі", секретарем - Людмила Студницька від "Батьківщини".

Також "рахувати вибори" активно будуть "люди Гереги", тобто представники новітньої політсили "За конкретні справи" - їх чимало в керівних органах виборчих комісій на округах самого Олександра Гереги та його "намісника" Андрія Шиньковича. Вони явно присутні у Городоцькій, Дунаєвецькій, Ярмолинецькій, Чемеровецькій, Красилівській, Білогірській районих комісіях і в місті Нетішин.

Про амбіції пана Гереги і його апетити на Хмельниччині Depo.Хмельницький вже писав. Чимало й претендентів, які сьогодні мітять на виборчі посади намагаються отримати підтримку нардепа-мільйонера.

Якщо ж зважити, що Олександр Герега тісно співпрацював з Партією регіонів, то питання "Як новостворені комісії будуть рахувати результати виборів?" видається доволі риторичним - так, як треба.

Загалом найбільше керівних посад у представників ВО "Батьківщина" - 17. На другому місці - представники БПП - у них 13 членів, на третьому - "Народний фронт" - 12 місць.

І решта - дев'ять представників у керівництві виборчих комісій представляють партію "За конкретні справи", по шість - від Опблоку та Радикальної Партії Олега Ляшка, чотири представники "Нової держави", по три в "Свободи", "Самопомочі" та УКРОПУ. Аграрну партію та "Відродження" в керівних складах комісій представлятимуть двоє людей, ще один представник буде від Народної партії.

Довідково. ЦВК на вибори до Хмельницької обласної ради визначила 84 виборчих округи.

Також визначено кількість округів на міські вибори. Зокрема, у Хмельницькому створено 42 округи, Кам'янці-Подільському - 36, Шепетівці, Нетішині, Славуті, Старокостянтинові - по 34, Городку, Деражні, Ізяславі, Красилові - по 26.

Опубликовано : 09.09.2015 06:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів