Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Як пити сік ноні

11.09.2015 11:00 Текст:  Т+   T-  

 В 1993 году двое американских ученых специалистов в области продуктов питания обратили внимание на результаты научных исследований нони.

 Они были впечатлены результатами исследований и великолепными свойствами нони и поставили своей целью преподнести миру всю его питательную ценность, этот дар природы для нашего организма, который использовался на протяжении тысяч лет.

В 1996 году была создана и запатентована технология экстракции сока из плода нони с сохранением в нем целостности всех важных компонентов.
Для улучшения вкуса плодов и получения окончательной консистенции сока была найдена и использована эксклюзивная формула
вкусовых добавок, добавляя в густое фруктовое пюре из плодов нони чернику и виноград (концентрат).
Это не только придает соку великолепный вкус, но и устраняет специфичный запах.

Пити ноні не тільки корисно, але й приємно
1. Дістаньте сік Ноні з холодильника.
На пляшці соку TAHITIAN NONI™ Juice написано: "При відкритті пляшки її зберігати протягом 30 діб при температурі зберігання (4±2)° С". Практика показує, що відкрита пляшка соку TAHITIAN NONI™ Juice може зберігатися і при кімнатній температурі без погіршення якості соку. Хтось любить пити сік Ноні холодний, хтось теплий. По опитуваннях, більшості подобатися вживати сік з холодильника, в цьому випадку сік Ноні - солодший і смачніший.


2. Налийте сік Ноні в чарочку або склянку.
При першому знайомстві з соком TAHITIAN NONI™ Juice ви можете зіткнутися з незвичними смаковими відчуттями - це нормально. З часом ви отримуватимете дійсне задоволення від вживання соку Ноні. Сік Ноні володіє ефектом надзвичайним ефектом смакових якостей, як дороге французьке вино.

3. Пийте на здоров'ї.
Як приймати? Читаємо на пляшці: "Перед вживанням збовтувати. Вживати до їжі". Сік повинен немов би танути у роті, не треба його швидко ковтати.
На пляшці не вказано норм прийому соку. І це вірно, бо сік не має обмежень і протипоказань.
Сік не є біологічно активною добавкою (БАД), а також не є ліками. Його можуть вживати і дорослі, і діти в не залежності від стану свого здоров'я.Практичні рекомендації прийому соку TAHITIAN NONI™ Juice:
1 місяць
30 мл вранці за 30 хв. до їжі
30 мл перед сном
Витрати соку:
2 бут. у місяць
2 місяць
30 мл вранці за 30 хв. до їжі
Витрати соку:
1 бут. у місяць
3 місяць
30 мл вранці за 30 хв. до їжі
Витрати соку:
1 бут. у місяць
Сік TAHITIAN NONI™ Juice благотворно впливає на людський організм на клітинному рівні, а враховуючи те, що клітини людського організму оновлюються протягом 100 днів, тому якщо ви хочете відчути результат, то випийте самі 4 бут. соку за цією схемою. Зазначена схема є виключно досвідом Незалежних Консультантів, які вживають сік ноні протягом значного проміжку часу.

http://www.cosmetics-noni.com/

http://www.cosmetics-noni.com/sok-noni/informatsiya-morindy-o-soke-noni/119-yak-piti-sik-noni

Опубликовано : 11.09.2015 11:00   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів