Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому з 15 вересня проїзд в маршрутках подешевшав на 50 копійок.

17.09.2015 11:18 Текст:  Т+   T-  

 У Хмельницькому з 15 вересня проїзд в маршрутках подешевшав на 50 копійок. Ціна впала, але час проїзду останньої маршрутки - скоротили.

 Міська рада відмовитися від запуску нічних рейсів, що курсували після 23:00, тому, що це не рентабельно. Проте хмельничани іншої думки. Вони вважають, що частину маршруток з певним графіком все ж таки потрібно запустити. Тим паче, що після дев'ятої години вже важко добиратись у віддалені райони міста. Водії просто пропускають останні рейси. Мало хто хоче їхати напівпорожнім о десятій вечора. Тому мешканцям міста часто доводиться користуватись послугами таксі.

Автобуси, маршрутки та тролейбуси – в нашому місті їх курсує чимало. Тільки основних напрямків налічується 72. Ще й їздити з п’ятнадцятого вересня стало дешевше. Ціна впала на п’ятдесят копійок, а от час проїзду останньої маршрутки – скоротили. Міська рада вирішила відмовитися від запуску нічних рейсів, які курсували після 23:00 бо це не рентабельно. А от жителі нашого міста іншої думки. Кажуть - деяку частину з певним графіком все ж потрібно запустити. До того ж у віддалені райони міста важко добиратися вже після дев’ятої години. Водії маршрутних таксі просто пропускають останні рейси. «Гнати» напівпусту маршрутку, до прикладу о десятій вечора, мало хто хоче. Тому хмельничанам частенько приходиться викладати чималенькі кошти на таксі. Свої пропозиції до якої години в нашому місті повинен працювати громадський транспорт, висловила громада.

http://khmelnytsky.com.ua/fullnews/189870

Опубликовано : 17.09.2015 11:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів