Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині оштрафували 150 громадян за незадекларовані доходи

17.09.2015 18:52 Текст:  Т+   T-  

 За оперативними даними Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, з початку нинішнього року проведено 149 перевірок громадян, які не подали декларації про доходи та майновий стан, хоча

 повинні були зробити це у встановлений законодавством термін. Як результат, до бюджету донараховано 1,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій.

Зокрема, перевірено 82 громадян, які отримали дохід у вигляді додаткового блага, тобто списання банківськими та фінансовими установами заборгованості за кредитними зобов‘язаннями, їм донараховано 1,3 мільйона гривень. Перевірено також 34 мешканців краю, які не прозвітували перед державною про отриману спадщину від фізичних осіб, що не є членами сім'ї першого ступеня споріднення або є нерезидентами. Вони сплатять до бюджету 114 тисяч гривень.

Найбільш результативною є документальна перевірка мешканця обласного центру, який у 2013 році отримав 3,9 мільйона гривень додаткового блага, однак не включив дану фінансову операцію до декларації. Така забудькуватість обійдеться цьому платнику у 832 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб за результатами річного декларування.

Загалом декларації до органів ДФС Хмельниччини у 2015 році подали 13,6 тисячі громадян, сума задекларованого ними доходу склала 692 мільйони гривень. Понад 5,5 тисячі громадян, 40 відсотків декларацій надійшло на отримання податкової знижки, де сума ПДФО до повернення склала 6,1 мільйона гривень. 59 відсотків декларацій подали трохи більше 8 тисяч громадян, які згідно із Податковим кодексом зобов’язані їх подати в обов‘язковому порядку.

Опубликовано : 17.09.2015 18:52   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів