Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому замість серпа та молота може з’явитися черговий стріт-арт

21.09.2015 07:23 Текст:  Т+   T-  

 На одному з будинків в центрі міста все ще красується державна символіка Радянського Союзу. Доповнює цю «красу» напис «Слава труду». Приховати це від очей хмельничан планують за допомогою малюнка.

 Процес декомунізації в Хмельницькому добрався не лише до пам’ятних про радянищину дощечок. На будинку по вулиці Гагаріна, 20, що напроти філармонії, планують демонтувати плитку, якою викладена радянська символіка. Та на простому її знесенні міська влада може не зупинитися. У планах управлінців залучити до процесу митців, які мають створити на місці серпа та молота черговий шедевр стріт-арту, які з часом стають все популярнішими в місті і прикрашають вже не одну стіну та паркан.

Як повідомили «ВСІМ» у міськраді, проект рішення уже пройшов усі необхідні депутатські комісії. На черзі сесія міськради. І якщо обранці підтримають його, то до справи візьмуться в управлінні житлово-комунального господарства.
Нагадаємо, що в Хмельницькому залишилася лише одна дошка, яка нагадує про тоталітарний режим.

- Як тільки ми отримаємо завдання щодо будинку по вулиці Гагаріна, 20, то ми відразу розглядатимемо усі можливі варіанти. Не виключаємо, що звернемося до хмельницьких митців. Просто демонтувати плитку і залишати все ми не будемо, - заявив начальник міського управління ЖКГ Віктор Чапайда.vsim.u

Опубликовано : 21.09.2015 07:23   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів