Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

За вісім місяців з підприємств-боржників Хмельниччини зібрано 47 мільйонів гривень

22.09.2015 15:13 Текст:  Т+   T-  

 У результаті реалізації заходів з погашення податкового боргу від суб‘єктів господарювання Хмельницької області до державного бюджету надійшло 27,5 мільйонів гривень, до місцевих бюджетів – 19,7 мільйонів гривень.

 З метою забезпечення контролю за вжиттям заходів з погашення боргу найбільших боржників та належного представлення інтересів держави у процедурах банкрутства обласним апаратом прийнято розпорядження «Про створення робочої групи щодо відпрацювання ТОП-15». За наслідками відпрацювання ТОП-15 на робочих групах в рахунок погашення податкового боргу спрямовано понад 1 мільйон гривень.

Крім того, за участю керівництва ГУ ДФС в області були проведені заслуховування керівників боржників, які мають значні обсяги податкового боргу. За результатами заслуховувань щодо щомісячного перерахування коштів в рахунок погашення існуючого боргу та недопущення утворення нового до бюджету в рахунок погашення податкового боргу спрямовано 2,1 мільйона гривень.

З метою вжиття дієвих заходів по погашенню заборгованості з відшкодування фактичних витрат і доставки пільгових пенсій, сплати страхових внесків та єдиного внеску підвідомчими ДПІ складено та підписано з керівниками економічно активних підприємств-боржників графіки погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску до кінця поточного року. В результаті проведеної роботи, вищезазначені графіки погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску укладені з 75 боржниками на суму заборгованості 5,7 мільйона гривень. Відповідно забезпечено надходження коштів в рахунок погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску в обсязі 6,5 мільйонів гривень.

Опубликовано : 22.09.2015 15:13   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів