Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Із обновками – у новий рятувальний сезон

22.09.2015 15:18 Текст:  Т+   T-  

 Як сказав начальник головного управління МНС нашої області Едуард Братко: чоловік повинен своє слово тримати. От і дотримав – відкрив нове водолазно-рятувальне відділення спеціально до Дня рятівника. Ще не до кінця облаштоване, але з новими подарунками обживатиметься, мабуть, швидше.

 Нагородили не лише подарунками, а й грамотами та посвідченнями учасників бойових дій. Після всіх привітань і нагороджень, урочисто покрокували оглядати новобудову.

Ще зовсім недавно на місті водолазного відділення був лише фундамент. Тепер на березі Дністра красується нова двоповерхова будівля. У якій є кімната, обладнана технікою для прийому сигналів тривоги, кабінет, в якому чергує фельдшер, кухня, а також майданчик, з якого можна спостерігати за ситуацією на воді.

Звідси видно й новенький катер, який справді розганяє вітер. Його максимальна швидкість -110 км за годину. Але є й мінус: для цього в бак чудо-судна потрібно залити чимало палива, тому що година катання забирає 40 літрів бензину. Але на базі це не єдиний судноплавний засіб. Тож, сподіваємось, що тепер нещасних випадків на воді значно поменшає.

Опубликовано : 22.09.2015 15:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів