Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Колишню чиновницю відділу Хмельницької РДА за одержання 50 тис грн хабара судитимуть заочно

25.09.2015 10:30 Текст:  Т+   T-  

 Прокуратурою Хмельницької області спрямовано до суду обвинувальний акт щодо колишнього керівника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрацій за ч. 3 ст. 368 КК України – «одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення в інтересах

 того, хто надає неправомірну вигоду дій, з використанням службового становища», а також її пособника – працівника цього ж відділу, за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням, яке здійснювало слідче управління УМВСУ в області, встановлено, що начальник зазначеного відділу одержала від директора приватного підприємства неправомірну вигоду за укладення з ним договорів про проведення робіт із встановлення твердопаливних котлів у сільських школах, підписання документів про готовність їх до експлуатації, а також сприяння у перерахунку коштів за виконані роботи.

Першу частину обумовленої суми - 5 тисяч гривень, чиновниця отримала за пособництва свого підлеглого у грудні минулого року. Ще 45 тисяч гривень у березні цього року їй передав безпосередньо директор ПП у службовому автомобілі, де й вона була затримана правоохоронцями.

Обох обвинувачених звільнено із займаних посад.

Після повідомлення підозри колишньому начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з умовою внесення 45 тисяч гривень застави. Сплативши цю суму, вона залишила місце свого проживання з метою ухилення від кримінальної відповідальності.

Враховуючи те, що її оголошено в міжнародний розшук, на підставі статей 297¹ - 2975 КПК України Хмельницький міськрайонний суд своєю ухвалою задовольнив відповідне клопотання органу досудового розслідування, погоджене з прокурором, та надав дозвіл на спеціальне досудове розслідування. Таким чином, стосовно обвинуваченої розпочато процедуру заочного засудження за інкримінований їй злочин.

Довідково: санкція ч.3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Опубликовано : 25.09.2015 10:30   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів