Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині за підозрою у вчиненні корисливих злочинів, пов’язаних із заволодінням земельними ділянками, взято під варту двох осіб з визначенням застави у розмірі 7 млн грн кожному

25.09.2015 23:15 Текст:  Т+   T-  

 На Хмельниччині за підозрою у вчиненні корисливих злочинів, пов’язаних із заволодінням земельними ділянками, взято під варту двох осіб з визначенням застави у розмірі 7 млн грн кожному

 ч.3 і ч.4 ст.358 (підроблення офіційних документів, повторно, за попередньою змовою групою осіб та використання підроблених документів) КК України.

Під час досудового слідства у кримінальному провадженні, яке здійснює слідчий відділ Управління СБУ в області, встановлено, що вказаний керівник підрозділу ОДА, будучи за сумісництвом викладачем у регіональних вузах, за попередньою змовою зі своїм спільником, з корисливих мотивів, шляхом зловживання довірою мешканців області, студентів та підпорядкованих йому працівників, заволоділи 21 земельною ділянкою площею майже 41 га із земель державної власності на території двох районів. Для цього підозрювані, використовуючи копії паспортів ошуканих громадян, підробляли від їх імені документи на отримання землі.

Загальна вартість цих земельних ділянок, за висновком експертизи, склала більше 14 млн грн, чим завдано державі збитків в особливо великих розмірах.

Учора, 24 вересня, за клопотанням органу досудового розслідування, погодженого з прокурором, судом обрано обом підозрюваним запобіжний захід у виді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі 7 млн грн кожному.

Досудове слідство триває. З метою повного та об’єктивного розслідування, досліджуються усі обставини кримінального провадження, в тому числі щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення злочинів.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Опубликовано : 25.09.2015 23:15   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів