Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Вибори до місцевих рад цього року відбуваються за новим законодавством, а от усі виборчі війни – за старою схемою.

06.10.2015 09:41 Текст:  Т+   T-  

 ВИБОРИ: ПРАВИЛА – НОВІ, ВІЙНИ – СТАРІ

  Серед них – створення політичних клонів як партій, так і самих кандидатів. На Хмельниччині такі випадки вже були зареєстровані.

– В області реєструвалась партія «За конкретні справи» і партія «Конкретних справ», – каже Андрій Попик, регіональний координатор Громадської мережі «ОПОРА», – але остання рішенням виборчої комісії не зареєстрована з технічних причин. Інших таких клонів немає у нас. Очікувалося, що буде ще одна «Самопоміч» іти, але такого не сталося.

А от щодо політичної партії «Конкретні справи» ситуація така: Хмельницька обласна виборча комісія, так би мовити, вручила гарбуза політичній силі, тобто відмовила в реєстрації через відсутність копії рішення з’їзду про участь у місцевих виборах, хоча такий документ був наданий. Щоправда, це був оригінал. Члени партії не розгубилися та подали до суду. І вже 4 жовтня Хмельницький окружний адміністративний суд зобов’язав Хмельницьку обласну виборчу комісію знову розглянути документи на реєстрацію політичної партії «Конкретні справи».

– Хочемо знайти якусь спільну думку в комісії: на яку годину і на який день призначати засідання комісії і вносити це питання на розгляд, – коментує Наталія Кострубська, голова Хмельницької обласної виборчої комісії.

Схожа ситуація і з однофамільцями на виборчих округах.

– Повні клони, там, де співпадає повністю прізвище та ім’я, є на 13 окрузі в місті Хмельницькому –там два Худецьких Віталія: один від «Самопомочі», другий від «Народного контролю», – пояснює Андрій Попик. – Чи випадково це сталося, чи навмисно, тут ми не можемо стверджувати. Є також на 7 окрузі два Коліщаки – один Коліщак Віталій, другий – Коліщак Віктор. Не його батько.

Сам же Віктор Коліщак брати участь у чергових місцевих виборах не буде. До того ж, центральні органи заблокували роботу обласного та міського осередків партії. За словами Віктора Коліщака, причина блокувань – у високих рейтингах.

Детальніше - у відеосюжеті.

http://odtrk.km.ua/

Опубликовано : 06.10.2015 09:41   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів