Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Швейні вироби з Хмельниччини складають конкуренцію брендовим маркам на ринках Європи

08.10.2015 12:42 Текст:  Т+   T-  

 Протягом січня-вересня поточного року виробники легкої промисловості Хмельниччини відправили за кордон 49 тонн різноманітного одягу власного виробництва на суму майже 50 мільйонів гривень.

 Високоякісні вироби наших майстринь складають конкуренцію відомим брендовим маркам на ринках країн Євросоюзу, Росії, Молдови, Білорусії, а також Саудівської Аравії й США.

Здебільшого за кордоном у попиті дитячий одяг, який шиють хмельницькі текстильники. Експортний асортимент для малят в основному складали трикотажні костюмчики, кофточки, куртки, светри та багато іншого різного краму для дівчаток та хлопчиків.

Приємно відмітити, що окрасою «легкого» експорту Хмельниччини є весільне вбрання. Зарубіжним нареченим до вподоби весільні сукні та аксесуари наших майстринь. Зазначені вироби купували Саудівська Аравія, Туреччина, Хорватія, Німеччина, Швеція та Південна Африка.

Окремо слід зазначити, що в широкому попиті також в іноземців килимові вироби хмельницьких виробників. Бізнесмени Вірменії, Польщі, Казахстану, Латвії, Румунії, Японії придбали у січні-вересні поточного року вказаної продукції на суму майже 80 мільйонів гривень.

 

Опубликовано : 08.10.2015 12:42   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів