Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині серійний вбивця зарубав сусіда

23.10.2015 10:02 Текст:  Т+   T-  

 Сусід-маніяк порубав чоловіка, бо той відмовився дати гроші на горілку. Тіло зарив на подвір'ї своєї ж хати. Сусіди кажуть: це не перше поховання біля будинку. Кого ще закатував нелюд і як?

Алла збилася з ніг у пошуках коханого чоловіка. Він зник два дні тому. Востаннє Володимира бачили біля цієї занедбаної хати на околиці села. Тож саме сюди й приїхали правоохоронці. Двері відчинені, ні господаря, ні гостя, на подвір'ї - перекопана земля й лопата. Це й насторожило оперативників.

Сергій Козак, співробітник Полонського РВ міліції:
- Було виявлено свіжий слід закопаний. І неподалік цього сліду було виявлено лопату. Відкопавши це місце - було виявлено штани. Ну, схоже на ногу людини.

В імпровізованій могилі і знайшли зниклого Володимира. Його голова була спотворена від ударів. Імовірно, від них чоловік і загинув - але це ще з'ясовують судмедексперти. Розповісти, що ж сталося, міг господар цієї оселі, але він зник.

Ігор Лабань, керівник Полонського РВ міліції:
- Сказали, що він знаходиться в лісі, переховується, то ми перекрили усі дороги та оцепили ліс для того, щоби його зловити і затримати.

Вже за дві години підозрюваного схопили. Він одразу зізнався у кривавому злочині. Каже, за вечерею з приятелем добре хильнули, але Володимиру здалося замало. Хто і за чиї гроші буде купувати ще одну пляшку? - саме через це і посварилися. Якоїсь миті господар схопив сокиру і щосили почав бити "ненажеру" по голові.

Анатолій, затриманий:
- Разів три він оборонявся?
- Та нє, він і не бачив. Я даже не обращав вніманія, як він оборонявся. Він п'яний був, такий самий, як я.
Коли чоловік протверезів, вирішив сховати мертвого друга. Закопав тіло на власному подвір'ї, а закривавлений одяг спалив. У те, що її Володимир міг багато випити і взагалі сваритися з кимось - Алла не вірить.

Алла, дружина загиблого:
- В нього було таке, що він вип'є сто грам, но він зразу лягає спати. Но щоб він ліз в драку - такого не було. Я ж прожила з ним 17 років.
Версія про вбивство через неподілену пляшку непокоїть і сусідів затриманого. Люди приголомшують іншим припущенням - підозрюваний тримав жертву в хаті силою і змушував гостя пити. А коли той хотів втекти додому - розлютився. Саме так агресивний хазяїн коїв і з іншими своїми товаришами.

Сусідка затриманого:
- Він тут одного, а він в нас тоже такий - спокійний. Сто грам - він більше не може випити. Маленький такий, в нього троє дітей. То він коли закрив двері - так його лупив. Що пий. А він каже - я вже не можу! Я не буду пити.
Своє подвір'я на могили для друзів чоловік перетворює не вперше. У цьому ж будинку вже вбив приятеля і так само його поховав.

Сергій Козак, співробітник Полонського РВ міліції:
- Був судимий за укриття злочину, за аналогічний злочин - тобто за вбивство. Яке було скоєно у нього в хаті. А особу, яку вбили - знайшли на тому ж місці. Тільки не закопану, а так - притоплену, бо там рівчак.

Що ж насправді сталося в будинку - п'яна сварка через горілку чи сплановане вбивство маніяка? Нині намагаються розібратися слідчі. Тим часом вбивця показово просить вибачення в рідних закатованого ним Володимира.
- Хай пробачать мене за те, що скоїв такий злочин.

Словам вбивці свого батька Роман не вірить і вимагає від міліції максимального покарання для ката.
- Я не зможу його пробачити, бо він забрав життя в мого батька. Не можу…
Хлопець разом із сім'єю готується до поховання. Не плаче, бо цього дуже не любив батько. Роман і досі не вірить, що в його житті вже немає рідної людини. 

http://ntn.ua/

Опубликовано : 23.10.2015 10:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів