Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині знайшли тіло розчленованої 10-річної дівчинки

30.10.2015 10:58 Текст:  Т+   T-  

 У справі про застрелену жінку, яку знайшли в столичних хащах ще в серпні, з'явились приголомшливі факти.

Тіло жінки два місяці тримали в морзі, з надією, що знайдуться родичі. Проте справу зрушила з місця тільки після втручання журналістів. Після опублікованого матеріалу, з'явились родичі загиблої, та нові і страшні факти. Як з'ясувалось, із жінкою була 10-річна дитина. Зникли вона разом у Вінниці. Дівчинку теж розшукали, але на Хмельниччині - мертвою та розчленованою.

Дівчина, яку найшли вбитою у Святошинському лісі ще у серпні, виявилася Катериною Обухівською, що зникла у Вінниці. Люди, які впізнали у застреленій свою родичку, пройшли кілька експертиз, зокрема ДНК. Результати підтвердили найстрашніші здогадки.

"Я в страшному сні не міг уявити, що це може бути з моєю дочкою", - каже батько загиблої.
Після чергового сюжету, який вийшов у "Свідку", до редакції зателефонувала жінка, яка запевнила, що бачила Катерину в Києві ще живою й навіть спілкувалася із нею.

"Підійшла до мене, попросила сигарету, я не курю і тому відмовила, дівчина стояла біля мене, побачила на передньому сидінні пляшку води, вона попросила води, я віддала її", - каже свідок.
Пані Руслана запевняє, що вона не могла помились, тому, що добре запам'ятала одяг та обличчя дівчини. Катя була дуже налякана.

Зниклу 10-річну дитину вбитої знайшли на сайті МВС, але аж у Хмельницькій області, там вони побачили моторошні фотографії. Ця брудна спідничка, сандалі та кофтинка - речі саме їхньої маленької дівчинки. Але повідомлення приголомшило деталями: одяг був знайдений із рештками дитячого тіла у лісосмузі у селі Заслучному.

Цей жах не укладається в головах рідних. Вони хочуть дізнатися правду. Люди чекають на результати чергової експертизи ДНК, аби зрозуміти, чи дійсно знайдені рештки належать їхній Ганночці.

Сестра застереленої Катерини просить допомоги у досвідчених адвокатів та правозахисників. Рідні не можуть зрозуміти, хто так жорстоко познущався над їхніми дівчатами, ічому застрелена Катерина опинилася у столичному лісі, а рештки тіла, що ймовірно належать маленькій Ані, аж на Хмельниччині?

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що правоохоронці розшукують вбивцю 10-річної дівчинки. 

http://khmelnytsky.com.ua/

Опубликовано : 30.10.2015 10:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів