Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

З 1 листопада проїзд в автобусах Хмельницького знов коштуватиме 3 гривні

30.10.2015 13:23 Текст:  Т+   T-  

 Починаючи з неділі, 1 листопада, в автобусах хмельничани знову платитимуть 3 гривні. Вартість проїзду у маршрутках поки залишиться незмінною.

Востаннє чиновники розглядали питання тарифів ще місяць тому. Тоді на засіданні міськвиконкому вирішили повернути старий тариф на проїзд в автобусах – три гривні. Після численних обурень перевізників, депутати розглядали тарифи на проїзд в режимі маршрутного таксі. Тому підняття цін на проїзд у маршрутках теж може бути не за горами. Однак насамперед, маршрутчиків зобов’язали надати всі необхідні та обгрунтовані розрахунки.

Нагадаємо, від 25 вересня, проїзд у маршрутках коштує 3 гривні, 2, 50 - в автобусах. Після рішення сесії міськради про встановлення саме таких цін, перевізники перекрили рух транспорту на Кам'янецькій. Свого вони намагалися добитися і на засіданні виконкому у четвер, 24 вересня. Навіть влаштували своєрідний "коридор ганьби" у міській раді. Після перемовин із владою на День міста вони "подарували" хмельничанам безкоштовний проїзд. 

http://vsim.ua/

Опубликовано : 30.10.2015 13:23   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів