Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Проїзд у нічному тролейбусі у Хмельницькому коштуватиме 10 гривень

16.12.2015 20:00 Текст:  Т+   T-  

 Міська влада запрошує хмельничан обговорити питання нічного перевезення в місті, а в “Електротрансі” уже знають як, куди і за скільки можна буде проїхати вночі.

  Міська влада виступила ініціатором, щоб на трьох маршрутах міста працювали нічні тролейбуси. Курсуватимуть вони від Катіону у три різні напрямки: у мікрорайони Озерна та Ракове та до автостанції №1. Комунальне підприємство “Електротранс” вже проводить розрахунки.
За словами директора підприємства Віктора Паламарчука, ціна проїзду складатиме орієнтовно 10 гривень.
“Нічний тролейбус курсуватиме, до прикладу, за маршрутом “Катіон-Ракове” від 23:00 до 5:00. За цей час тролейбус встигне зробити три оберти. Майже дві години на один оберт. На трьох напрямках працюватимуть три тролейбуси”, — каже Віктор Анатолійович.
Однак вартість тарифу буде залежати від пасажиропотоку. Ціну 10 гривень за проїзд вночі встановили з розрахунку 220 пасажирів. Якщо ж пасажирів буде більше, у “Електротрансі” готові переглянути тариф у сторону зменшення.
“Ми вибрали три основних маршрути, на яких спостерігається найбільший пасажиропотік, — каже Віктор Паламарчук. — Орієнтувалися на кількість пасажирів, які тролейбуси перевозили у новорічну ніч. Тоді ми перевезли понад триста п'ятдесят пасажирів, але у звичайну ніч такої кількості пасажирів не буде. Зараз ми ще вивчаємо час прибуття потягів на залізничний вокзал, щоб підлаштувати час прибуття тролейбуса”.
За словами керівника комунального підприємства, на нічні тролейбуси пільги не діятимуть, тобто усі пасажири, незалежно від статусу, платитимуть повну ціну.
“Ми й так боїмося, що понесемо збитки, адже нічна робота передбачає подвійну оплату праці та інші витрати, — зізнається Віктор Анатолійович.
Коли саме виїдуть тролейбуси на нічні маршрути, поки невідомо, адже потрібно пройти всі процедури затвердження маршрутів, тарифів та усіх необхідних рішень міськвиконкому.

Опубликовано : 16.12.2015 20:00   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів