Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому жінкам-переселенкам допоможуть започаткувати власний бізнес

12.01.2016 14:32 Текст:  Т+   T-  

 Оганізатори прагнуть дати поштовх створити власний бізнес-простір, а старт для нього обиратиме кожна жінка залежно від своїх індивідуальних навиків та вподобань.

Загальною метою проекту є підвищення економічної активності жінок-переселенців через надання юридичної та іншої підтримки у започаткуванні власного бізнесу, просування та захист їхніх трудових прав, захист від дискримінації за ознакою статі.

Для цього у 4 регіонах на базі громадськиї організацій вже діють регіональні консультаційні центри, куди можуть звертатись жінки-переселенці за захистом своїх прав. Проект фінансує Канадський фонд місцевих ініціатив CFLI.

В рамках проекту вже проводяться лекції в кожному з чотирьох регіонів щодо захисту прав жінок в галузі зайнятості та питань відкриття та ведення власного бізнесу, перереєстрації бізнесу, трудові права та роз’яснення законодавства.

В місті Хмельницькому вже діє регіональний консультаційний центр та обладнано робоче місце з комп'ютером та доступом до мережі Інтернет, яким можуть скористатися переселенці для пошуку потрібної їм інформації. Для отримання допомоги можна звертатить за адресою: м.Хмельницький пров.Пушкіна, 1 ХОГО «Подільська правова ліга» або за телефоном (0382) 72-01-95.  

http://vsim.ua/

Опубликовано : 12.01.2016 14:32   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів