Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Якщо температура повітря у помешканні нижча за норму, маємо право не оплачувати рахунки

12.01.2016 16:46 Текст:  Т+   T-  

 Нещодавно Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у програмі "10 хвилин з Прем'єр-міністром" повідомив про те, що ми маємо право не оплачувати рахунки за теплопостачання, якщо у квартирі температура повітря не відповідає встановленим нормам. Існує механізм перерахунку тарифу за теплопостачання у випадку, якщо «Теплокомуненерго» неякісно надали цю послугу. Тобто встановлено, якщо в квартирі температура:

нижче 18 градусів, то за кожен градус нижчої температури рахунок за житлово-комунальну послугу повинен бути зменшений на 5%;
12 градусів, громадяни взагалі не повинні сплачувати за рахунком.
Проте необхідно,щоб цей факт зафіксувала спеціальна комісія - громадянам необхідно зателефонувати в підприємство «Теплокомуненерго», з яким у них укладено договір, або в ЖЕК чи ОСББ і повідомити про те, що в квартирі температура не відповідає нормі, і запросити невідкладно комісію для того, щоб вони склали акт. Протягом 72 годин комісія повинна прибути й заактувати температуру. У тому випадку, якщо протягом 72 годин комісія не прибула, громадяни мають право самостійно скласти відповідний акт. Для того, щоб цей акт був достовірний, можна запросити своїх сусідів по будинку для того, щоб вони засвідчили двома підписами, що температура в вашій квартирі дійсно нижче 18 градусів або взагалі становить 12 градусів.

Додамо, що в телефонній розмові обов'язково потрібно запитати номер заявки, яка зареєстрована як телефонний дзвінок громадянина.  

http://khmelnytsky.com.ua/

Опубликовано : 12.01.2016 16:46   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів