Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Cьогодні. хмельничани відзначатимуть велике свято – Хрещення Господнє. Як не нашкодити здоров’ю купанням у крижаній воді?

19.01.2016 07:29 Текст:  Т+   T-  

 Купання у крижаній воді. 19 січня хмельничани відзначатимуть велике свято – Хрещення Господнє. У цей день одні освячують воду, інші – занурюються в ополонку.

 Втім, до купання на Водохреща треба готуватися ретельно та заздалегідь. Що треба знати аби у крижаній воді не нашкодити здоров’ю – дізнавалася наша знімальна група.Йорданські традиції. Вже завтра хмельничани відзначатимуть третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу – Водохреща. Вважається, що саме на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей. У цей день одні її освячують, інші – занурюються в ополонку. Аби містяни також могли вшанувати йорданські традиції по обидві сторони Південного Бугу облаштовано дві такі ополонки.
Хоча підготовчі роботи і на завершенні та от з погодою не домовишся. На йорданську ніч синоптики прогнозують 9-10 градусів з позначкою мінус. Тому біля кожної з ополонок розгорнуті мобільні пункти обігріву.
Якщо ж Ви все ж таки наважилися зануритися в ополонку, то необхідно знати декілька простих правил. В першу чергу, відмінне здоров’я, якщо ж ні – то пірнати в ополонку не слід. При цьому, варто пам’ятати – до купання треба готуватися ретельно та заздалегідь тренувати організм до холоду. І це ще не все.
Крім цього, з метою уникнення нещасних випадків рятівники проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу.
Однак, застерігають надзвичайники, необхідно пам’ятати, що Ваше життя та здоров’я у Ваших руках.

Опубликовано : 19.01.2016 07:29   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів