Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Канадець відслідкував роботу хмельницької поліції

03.02.2016 16:26 Текст:  Т+   T-  

 Десять днів представник Канади Жак Дезіле перебував у нашому місті та спостерігав за роботою нової поліції, а учора відвідав міську владу.

Пан Жак служив у поліції Канади. Спочатку був рядовим, згодом посів керівну посаду. Наразі, як громадський активіст він відвідує міста України, де уже запрацювала нова поліція. Головна мета іноземного гості – акцентувати увагу на необхідній співпраці влади, поліції та громадських організацій.

«Ми розуміємо необхідність такої співпраці, – погодився Олександр Симчишин. – Наразі співпраця між управлінням патрульної поліції та Хмельницькою міською радою є, правоохоронці виконують поставлені нами завдання, ми ж намагаємося сприяти їх успішній роботі. Поліцейські мають важку роль — відновити довіру людей до правоохоронних органів».

Говорили про незручності у роботі поліції та можливості їх уникнення.
Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин пообіцяв керівництву полівції у Хмельницькому допомогти налагодити комунікацію із

громадськими організаціями та активістами, які зацікавлені в посиленні охорони правопорядку в місті.
Про недоліки роботи хмельницької поліції Жак Дезіле не сказав ні слова. Говорив лише про внутрішню мотивацію працівників:

«Ці хлопці та дівчата з таким вогнем у очах хочуть змінити ситуацію з порушенням правопорядку в місті на краще, що їм обов'язково все вдасться! В них є головне — честь, а досвід додасться!»

http://www.0382.ua/
 

Опубликовано : 03.02.2016 16:26   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів