Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

"Маски революції"- це зразок російської пропаганди

05.02.2016 09:53 Текст:  Т+   T-  

 У п’ятницю, 05 лютого, о 13.00 в прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбудеться прес-конференція

 за участі представників громадськості, добровольчих батальйонів, представників освіти та культури.

Учасники: Олексій Копишинський – голова правління ГО «Всеукраїнський Альянс Бійців та Волонтерів АТО», Роман Зварич - керівник штабу Цивільного Корпусу «Азов», Євген Нищук – Міністр культури України (2014 року), Мар’ян Присяжнюк – Євромайдан Варшава.

"Всеукраїнський альянс бійців та волонтерів АТО" поділяє позицію Посольства України в Парижі, яке звернулося до керівництва Canal + з проханням зняти з ефіру 1 лютого документальний фільм режисера Поля Морейра про події на Майдані в лютому 2014 року.

Фільм французького режисера "Маски революції" викривлює факти, маніпулює суспільною думкою та створює хибне уявлення про ситуацію на Україні взагалі.

 

"Маски революції"- це класичний зразок російської пропаганди та інформаційної кампанії проти України в цілому. Телеканал, що вдруге транслював цей кіно-продукт свідомо дискредитує українські цінності революції Гідності.

Всеукраїнський альянс бійців та волонтерів АТО висловлює глибоку вдячність французьким журналістам, що працювали в цей час в Україні та висловились щодо неправдивості та викривлення фактів у кінострічці.

Нагадаємо, що анонс фільму «Маски революції» викладений на офіційному сайті французького телеканалу. В анотації до документальній картині розповідається, що мова йде про спеціальне розслідування. Глядачеві запропоновано дізнатися про «озброєних крайніх правих угрупованнях, таємно підтримуваних Вашингтоном», а також «масовому вбивстві в Одесі, скоєному українськими націоналістами».

Реєстрація журналістів на місці за редакційним посвідченням, детальна інформація за телефоном: 063-652-2323 (Неллі Жованік, прес-служба).

Опубликовано : 05.02.2016 09:53   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів