Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Утилізація відходів у Хмельницькому – де і кому це робити ?

13.02.2016 08:55 Текст:  Т+   T-  

 Небезпечні побутові відходи – де утилізувати та як зменшити їх обсяги.
Безпека навколишнього середовища у наших руках. Екологи закликають подумати про природу, перш ніж викинути використану лампу чи батарейку.

 Для небезпечних відходів у місті є спеціальні контейнери. А от з остаточною утилізацією хімічно небезпечних залишків не лише у Хмельницькому, а й всій державі – велика проблема. Чому – дізнавались наші журналісти.

Маленька пальчикова батарейка, коли потрапляє у звичайне сміття та окислюється,здатна забруднити 400 літрів води. Одна енергозберігаюча лампа містить до трьох міліграм ртуті. Спеціальних контейнерів для бажаючих розсортувати свої відходи у місті поки не вистачає , та й культура мешканців залишає бажати кращого.
З 2013 –го у місті почали діяти тижні зі збору небезпечних відходів. До волонтерської роботи залучалися і школярі, і власники торгових точок.
У місті діє 5 філій підприємств, котрі мають ліцензію на утилізацію ламп розжарювання. Проте відслідкувати, чи роблять вони це добросовісно – неможливо, адже є прогалини в законодавстві. А пальчикові батареї в Україні взагалі не утилізуються. Виробники ж таких товарів не несуть ніякої фінансової відповідальності за їх подальшу переробку.
У Хмельницькому перед виборами чи не всі з кандидатів у своїй програмі говорили про необхідність будівництва сміттєпереробного заводу. Електронна петиція з таким самим проханням від хмельничан набрала необхідну кількість голосів. Тепер у міській раді мають визначитися з варіантами можливої забудови.
Поки ж будівництво – лише в проекті. І навіть якщо такий об’єкт у місті запрацює,він займатиметься лише сортуванням сміття. Адже затримка – у коштах.

http://news.tv7plus.com/

Опубликовано : 13.02.2016 08:55   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів