Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Приват24 відкрив продаж подарункових карток мережі магазинів PROSTOR

18.02.2016 20:03 Текст:  Т+   T-  

 Напередодні весняних свят Приват24 відкрив послугу онлайн-оформлення електронних подарункових карток української мережі парфумерії та косметики PROSTOR.

  Тепер зробити чудовий подарунок коханим, рідним або друзям можна не виходячи з дому всього за два кліки: вибрати номінал подарункової картки та підтвердити оплату.
«Тепер ще простіше вибрати та зробити несподіваний і приємний подарунок до свят, для цього не обов’язково ходити по магазинах, – зазначає керівник Центру електронного бізнесу ПриватБанку Олександр Вітязь. – Купити подарункові картки можна просто в Приват24, а подарунок надіслати електронною поштою або через Sender».
Оформити електронну подарункову картку PROSTOR можна в Приват24 в розділі «Всі послуги»: достатньо вибрати номінал подарункового сертифіката й оплатити його. Потім залишається вигадати текст привітання та не забути зазначити ім’я одержувача, його електронну пошту або контакт у Sender. Електронні подарункові сертифікати діють в усіх магазинах мережі PROSTOR по Україні.
«Купівля подарункового сертифіката онлайн – це сучасний тренд. Адже швидкість життя та відстані іноді заважають нам привітати близьких і дорогих людей. А електронний подарунковий сертифікат, по-перше, економить наш час, а по-друге, дає право одержувачу самостійно вибрати необхідний і бажаний подарунок», – додала Ксенія Свічкар, заступник директора з маркетингу мережі PROSTOR.


--
З повагою, Валерій Іванюк
керівник прес-служби ПриватБанку в Хмельницькій області

Опубликовано : 18.02.2016 20:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів