Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Western і ПриватБанк запускають грошові перекази онлайн в Україні

24.02.2016 19:18 Текст:  Т+   T-  

 Компанія Western (NYSE: WU), світовий лідер глобальних платіжних послуг, оголосила про запуск грошових переказів онлайн в Україні.

 Новий сервіс доступний у співпраці з ПриватБанком, найбільшим банком в країні.

Завдяки цій можливості клієнти Western в Україні тепер можуть швидко, зручно та надійно здійснювати грошові онлайн-перекази на www.western.ua, використовуючи свої кредитні картки Visa або MasterCard та дебетові картки, випущені будь-яким українським банком.

«Україна є ключовим ринком для Western , і ми раді оголосити про запуск нових цифрових послуг у співпраці з ПриватБанком і використовувати його досвід у регіоні. Запуск онлайн-послуг в Україні відповідає нашій глобальній стратегії зростання, що створить додаткові можливості для споживачів і бізнесу», – говорить Моллі Ши, старший віце-президент Western Digital.

«Western стала одним з піонерів із введення онлайн-доступу до послуг грошових переказів, і тепер ми раді запропонувати всім жителям України можливість надсилати перекази в будь-яку точку світу, зробивши лише декілька кліків, – говорить Олександр Вітязь, заступник Голови Правління ПриватБанку. – Окрім того, ми раді були запропонувати нашим партнерам хмарну операційну систему Corezoid.com для підтримки платежів, комунікацій та керування бізнес-процесами».

Провідна міжнародна платформа Western ® надає високоякісні послуги з внесення та виплати коштів, використовуючи переваги сучасних технологій, обміну іноземної валюти, керування даними, а також інфраструктуру системи регулювання, нормативно-правової відповідності та боротьби з відмиванням грошей (AML), з метою прискорення ефективного і своєчасного грошового обігу практично в будь-якій точці світу.

Наразі Western надає послуги онлайн-транзакцій у 35 країнах світу, що дозволяє споживачам відправляти гроші онлайн у понад 200 країн. Клієнти можуть продовжувати використовувати велику мережу роздрібних агентів Western , щоб відправити або отримати гроші. Western зосереджується на задоволенні потреб своїх клієнтів, надаючи їм прості способи відправки та отримання коштів за допомогою цифрових і роздрібних каналів.

Опубликовано : 24.02.2016 19:18   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів