Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

9 квітня ПриватБанк запрошує приєднатися до "зеленої" толоки

04.04.2016 13:27 Текст:  Т+   T-  

 9 квітня, в ході традиційної всеукраїнської толоки, співробітники, клієнти і партнери ПриватБанку прибиратимуть і озеленювати найпопулярніші серед

 містян парки, сквери, набережні та зони відпочинку. Штабами толоки, відповідальними за організацію її проведення, стануть 2 500 відділень банку по Україні, а підтримати ініціативу банку пропонують всім бажаючим.
"Ми запрошуємо зробити добру справу як співробітників банку, так і всіх інших мешканців, - говорить голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. - Толока - це чудова традиція і вона щороку знаходить все більшу підтримку в країні, незважаючи на складну ситуацію в країні в минулому році наш суботник підтримали і клієнти, і органи влади ".
У минулому році в толоці взяли участь понад 150 тисяч осіб из 1 360 міст України. За підсумками "зеленої" ініціативи банку було прибрано 500 тисяч гектарів міських парків і зон відпочинку, вивезено 1500 тонн сміття. Разом з банком проводять свої суботники сотні українських компаній, бюджетні підприємства, металургійні заводи і футбольні клуби.
У "зеленій" толоці може взяти участь кожен. Для цього досить зайти на сайт суботника nasubotnyk.com.ua, звернутися до найближчого відділення ПриватБанку або в сервісний центр за номером 3700.
В м.Хмельницькому територія прибирання — заплава річки Кудрянка.
Місце збору 9 квітня о 9.30 вказано на карті та фото:

Опубликовано : 04.04.2016 13:27   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів