Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Экспорту товарів з Хмельниччини досяг 1 мільярда гривень

05.04.2016 11:36 Текст:  Т+   T-  

 За даними Хмельницької митниці ДФС протягом першого кварталу 2016 року експортне сальдо сягнуло 1 мільярда 43 мільйонів гривень, проти 971

 мільйона гривень, який був в аналогічному періоді минулого року. При цьому було оформлено 2900 митних декларацій з експорту, загальна маса відправлених вантажів склала 132 тисячі тонн.

Показово, що подільські підприємства та фірми понад 60 відсотків експортної продукції постачають в країни Євросоюзу. При цьому представники бізнес-спільноти, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, найчастіше експортують місцеву продукцію до Польщі, Великобританії та Німеччини.

Водночас підприємці-експортери везуть вироблений на Хмельниччині товар все далі по світу. Як свідчить аналітика, в зоні діяльності Хмельницької митниці ДФС у режимі експорту за згадуваний період активно переміщувалися товари у Словаччину, Чехію, Данію, Канаду та Китай.

 

До топ 10 товарів експорту Хмельниччини з номенклатури промислової продукції увійшли як трансформатори, плити, листи та стрічки з пластмаси, санітарно-технічні вироби, лічильники подачі газу, електропровід з мідними жилами. До топової експортної продовольчої групи суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності включили кукурудзу, мед натуральний бджолиний, соєві боби, солод необсмажений та насіння олійних культур.

«Під час митного оформлення товарів у режимі експорту 97 відсотків вантажів проходить через електронне декларування, що дозволяє економити час і кошти суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності. На сучасну сервісну основу поставлено також видачу сертифікатів EUR 1 та оформлення пакетів документів для схвалених експортерів. Адже це ті складові, які формують загальний позитивний імідж нашої області на світовому рівні, приносять валютні надходження до бюджету і сприяють залученню інвестицій», - зазначив начальник Хмельницької митниці ДФС, доктор економічних наук Іван Бережнюк.

Опубликовано : 05.04.2016 11:36   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів