Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Олег Лопатовський – новий голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»

05.04.2016 16:00 Текст:  Т+   T-  

 Відбулася звітно-виборча конференція Хмельницької обласної організації ВО "Свобода". В конференції взяли участь 129 делегатів міських та районних організацій Хмельниччини.

 Захід розпочався в Будинку профспілок Хмельницького. Учасники конференції вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної сотні та полеглих учасників російсько-української війни. Присутні заслухали звіт попереднього голови обласної організації Олександра Симчишина за період до вступу його на посаду міського голови Хмельницького. Він, зокрема, зазначив: "Я очолив організацію в складний постреволюційний період. Більшість часу в мене забирала робота на посаді першого заступника голови ОДА, а певний час і виконувача обов'язків голови адміністрації, і я не мав можливости приділяти достатньо уваги партійній організації. Попри це, обласна "Свобода" показала хороші результати на місцевих виборах 2015 року. Це яскраво свідчить про зрілість партійної організації".

Відтак виступили голови міських та районних організацій, а також міський голова Шепетівки Михайло Полодюк. Опісля слово мав Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок, який розповів про поточну політичну ситуацію в Україні, відповів на запитання присутніх та представив кандидата на пост голови Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" Олега Лопатовського. Також голова партії окреслив коло завдань для організації на найближче майбутнє.

"Свобода" є не просто політичною партією в звичайному розумінні слова, але великою націоналістичною родиною, і це є запорукою нашого успіху. Олег Лопатовський, попри відсутність великого досвіду в публічній політиці, відзначається системним підходом до роботи. Його відданість українській справі перевірена часом", - зазначив Олег Тягнибок.

Сам кандидат розповів про свої плани реорганізації діяльности партії в Хмельницькій області. Учасники конференції поставили свої запитання Олегу Лопатовському, на які отримали відповіді. Після цього переважною більшістю голосів його кандидатуру було затверджено.

"Ми вже визначились із заступниками голови Хмельницької обласної організації, складом партійного комітету, і найближчим часом приступимо до активної роботи, яка принесе нам нові здобутки на шляху до остаточної перемоги українців", - зазначив по завершенні конференції новообраний голова Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" Олег Лопатовський.

Довідка: Лопатовський Олег Дмитрович, 1969 року народження, місце народження: м. Хмельницький. Освіта вища. З 2008 року - приватний підприємець. 2010-2012: помічник депутата Хмельницької облосної ради. 2012-2014: помічник народного депутата України на громадських засадах. 09.2014 і дотепер: волонтер благодійного фонду "Волонтери Поділля". Член ВО "Свобода" з 2009 року.

Прес-служба Хмельницької ВО "Свобода"

Опубликовано : 05.04.2016 16:00   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів