Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Міський голова Олександр Симчишин особисто інспектував роботу ЖЕКів та комунальних служб міста

05.04.2016 18:04 Текст:  Т+   T-  

 Під час щотижневої наради керівники ЖЕКів та комунальних служб звітували про зроблене ними за минулий тиждень, - каже міський голова. - Проте, звіти-звітами, але я захотів на власні очі побачити зроблене і, головне, оцінити якість робіт та почути враження мешканців - чи задоволені роботою.

 Обрав кілька об'єктів, що розташовані на Озерній, в центрі, в мікрорайоні Дубове, на Інститутській. Поїздка виявилася досить результативною. Як виявилося, в реальності зроблено не все, про що прозвітували. Є питання і до якості виконання робіт. Звісно, такі випадки - поодинокі, проте примушують і надалі серйозно контролювати все, що робиться у місті".

Зазначимо, що частина ремонтних та робіт з благоустрою продовжуватиметься.

Разом із тим, очільник міста побачив нові проблеми в житлово-комунальній сфері міста, отримав від містян нові завдання, які потрібно вирішити.

Що для Олександра Симчишина робоча інспекція, те для мешканців міста ще одна можливість поспілкуватися з мером. На кожній з вулиць очільник міста мав розмову з хмельничанами, адже саме їх відгуки про роботу комунальників - найоб'єктивніші.


Джерело:
http://www.khmelnytsky.com/

Опубликовано : 05.04.2016 18:04   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів