Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Інфографіка про порушення прав адвокатів

05.04.2016 18:09 Текст:  Т+   T-  

 НААУ вкотре звертає увагу на зростання кількості фактів грубих порушень прав адвокатів та адвокатської діяльності в Україні.

 Асоціація публікує оновлену статистику у вигляді інфографіки та ближчим часом представить оновлений Звіт про порушення за період 2013-2016 роки. Даний Звіт був підготовлений безпосередньо на основі звернень адвокатів, які надійшли до НААУ або Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності.

НААУ виділила 11 найбільш поширених видів порушень прав та гарантій адвокатської діяльності в Україні, які зафіксовані протягом 2013-2016 років, а саме:

Вбивства та посягання на життя адвокатів
Кримінальне переслідування адвокатів
Фізична розправа з адвокатами
Погрози адвокатам
Знищення майна адвокатів
Обшуки у приміщеннях адвокатів
Проведення правоохоронними органами негласних слідчих дій
Допит адвокатів у якості свідків по справам, де адвокати є захисниками
Втручання в правову позицію адвоката
Про зростання ризиків професії свідчить навіть побіжний аналіз цифр: за весь 2013 рік було зафіксовано 2 випадки фізичної розправи з адвокатами, в той час як за І квартал 2016 року уже є 3 випадки.

Кількість допитів адвокатів у якості свідків у стравах, де вони є захисниками, також підтверджує негативну тенденцію тиску на адвокатуру. Зокрема, за три роки (2013-2015 рр.) було зафіксовано 8 таких допитів, у той час коли за І квартал 2016 року вже 8 адвокатів викликані на допити у справах своїх клієнтів.

НААУ наголошує на тому, що передбачені законодавством права та гарантії адвокатської діяльності, зокрема і заборона ототожнювати адвокатів з клієнтами, на практиці не дають адвокатам надійного захисту для належного виконання своїх професійних обов’язків. Ситуація потребує реакції вищого керівництва країни та правоохоронних органів.

Інфографіка буде включена у оновлену редакцію Звіту, в який зокрема буде додана нова інформація про такі шокуючі факти, як розгромний обшук у приміщенні офісу адвоката Мороза та жахливі вбивства адвокатів Грабовського та Лойко.

Опубликовано : 05.04.2016 18:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів